Vizyondaki Filmler

Bir Aşk İki Hayat

SEANSLAR: 11:15 – 13:45 – 16:15 – 18:45 – 21:15

Yönetmen: Ali Bilgin
Oyuncular: Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant
Tür: Romantik, Drama
Yapım Yılı: 2018 (111 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Burcu Görgün, Özlem Yılmaz
Yapımcı Firma: Med Yapım
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Bir Aşk İki Hayat Filminin Özeti
Genç bir adam olan Umut, bir akşam planı için iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda kalır. Gayet basit bir konuda yaptığı bu seçim Umut’un hayatının değişmesine neden olacaktır. Seçeneklerden biri onun hayatının aşkını bulmasına, Deniz ile tanışmasına neden olacakken diğer seçenek ise Umut’un uçurumun kenarına sürüklenmesine neden olacaktır.

“Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Kara Para Aşk”, “Bil Eylül Meselesi” gibi yapımlardan tanıdığımız Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel’in başrolünü üstlendiği aşk ve dram türündeki “Bir Aşk İki Hayat” filminin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında

SEANSLAR: Altyazılı / 12:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45

Yönetmen: Julian Schnabel
Oyuncular: Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac, Amira Casar, Mathieu Amalric
Tür: Biyografi, Drama
Yapım Yılı: 2018 (111 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Julian Schnabel, Jean-Claude Carrière
Yapımcı Firma: CBS Films
Yapım Ülkesi: İsviçre, İngiltere, Fransa, İrlanda, ABD
Orijinal Dil: Fransızca, İngilizce
Orijinal Adı: At Eternity’s Gate
Dağıtıcı Firma: Başka Sinema

Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında Filminin Özeti

Ünlü ressam Van Gogh’un Arles’teki son zamanlarını konu edinen filmde, Van Gogh’u William Dafoe canlandırıyor. Van Gogh’un hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı yapımın yönetmen koltuğunda Julian Schnabel oturuyor. Senaryosunu yönetmen Schnabel ve Jean-Claude Carrière’nin birlikte kaleme aldığı biyografik yapımın oyuncu kadrosunda Oscar Isaac, Rupert Friend, Mads Mikkelsen gibi isimler yer alıyor.

Hep Yek 3

SEANSLAR: 11:30 – 13:30 – 15:30 – 17:30 – 19:30 – 21:30

Yönetmen: Özgür Bakar
Oyuncular: Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu, Mahmut Tuncer
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2019 (91 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Bilal Kalyoncu
Yapımcı Firma: 2506
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Hep Yek 3 Filminin Özeti
2016’da yayınlanan Hep Yek ve 2017’de yayınlanan Hep Yek 2’nin devam filmi olarak çekilen Hep Yek 3’ün yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturuyor. Komedi türündeki filmin kadrosunda Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu, Serdal Genç gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Bilal Kalyoncu kaleme alıyor.

LEGO Filmi 2 (The Lego Movie 2)

SEANSLAR: 3D/ 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00

Yönetmen: Mike Mitchell
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Yapım Yılı: 2018 (106 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Michelle Morgan, Dominic Russo
Seslendirme:Margot Robbie, Alison Brie, Chris Pratt, Jonah Hill, Elizabeth Banks
Yapımcı Firma: Warner Bros.
Yapım Ülkesi: ABD, Avustralya, Danimarka, Kanada, Norveç
Orijinal Dil: İngilizce

LEGO Filmi 2 Filminin Özeti
Önceki olaylar sonucunda şehrin sakinlerinin düzeni yok olmuştur. LEGO DUPLO saldırısı altındaki şehirde her şey tamir edilebileceğinden çok daha hızlı bir şekilde yerle bir olmaktadır. Yıkıntı şehrin kalıntıları arasında dolaşırken keşfedilen bir uzaylı robot ise tehlikeyi arttırır. Lucy’yi ve şehrin diğer kahramanlarını alıp götüren uzay gemisinin peşine düşmek ve onları geri getirmek ise saf kahraman Emmet’a kalmıştır.

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı

SEANSLAR: 3D/ 12:15 – 14:15 – 16:15 – 18:15

Yönetmen: Alexandre Astier, Louis Clichy
Tür: Animasyon, Aile
Yapım Yılı: 2018 (85 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Alexandre Astier, René Goscinny
Seslendirme:Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz, Alexandre Astier, Elie Semoun
Yapımcı Firma: M6 Films
Yapım Ülkesi: Fransa
Orijinal Dil: Fransızca

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Filminin Özeti
Asterix: Sihirli İksirin Sırrı, iksirin formülünü paylaşacağı büyücüyü seçmek için Asterix ve Oburix ile birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkan Büyüfix’in maceralarını konu ediyor. Sihirli iksir, Galyalıların gücüne güç katan özel bir karışımdır. Sihirli iksirin formülünü tek bilen kişi olan Büyüfix, iksiri hazırlamak için gereli otları toplamaya ormana gider. Fakat burada geçirdiği ufak bir kaza sonucu ayağını incitir. Büyüfix bu yaşına kadar bir kere bile ayağını burkmamıştır ve şimdi böyle bir kazayı yaşaması onu farklı düşüncelere sürükler. Artık iyice yaşlanan Büyüfix, sihirli iksirin tarifinin artık sadece kendisinin bilmemesi gerektiğini düşünür. Bunun için de öncelikle iksirin formülünü emanet edebileceği genç bir varis bulmalıdır. Sihirli iksirin formülünün yanlış kişilerin eline geçmesi büyük bir tehlike oluşturur. Bu yüzden seçilecek kişi çok önemlidir. Büyüfix, iksirin tarifini paylaşacağı yetenekli ve dürüst büyücüyü seçmek için Galya’yı baştan başa dolaşmaya karar verir. Ona bu yolculuğunda Asterix ve Oburix de eşlik edecektir.

Alexandre Astier ve Louis Clichy’nin yönetmenliğini ve René Goscinny, Albert Uderzo’nun senaristliğini üstlendiği animasyon filmi Astérix: Le secret de la potion magique, Galyalı savaşçılar Asteriks ve Oburiks’in komik maceralarını konu alıyor.

Çiçero

SEANSLAR: 21:00

Yönetmen: Serdar Akar
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Burcu Biricik, Ertan Saban, Tamer Levent, Altan Erkekli
Tür: Tarih, Drama, Biyografi
Yapım Yılı: 2018 (122 dk)
Vizyon Tarihi: 18 Ocak 2019 Cuma

Senaryo: Ali Can Yaraş
Yapımcı Firma: Dijital Sanatlar
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Çiçero Filminin Özeti
İlyas Bazna, 2. Dünya Savaşı sırasında Ankara’daki İngiliz Büyükelçiliği’nde uşak olarak çalışmaktadır. İçeriden birçok bilgiye ulaşabilen Bazna, Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve kendisine “Çiçero” kod adı verilir. İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirmesine rağmen T4 uygulamasıyla engellilerin gaz odalarına gitmelerine, iğneyle uyutulmalarına engel olamaz.

İlyas Bazna’nın savaştaki etkisini ve savaş sonrası yaşadıklarını beyaz perdeye yansıtacak olan filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturuyor.

Organize İşler: Sazan Sarmalı

SEANSLAR: 11:00 – 12:45 – 13:30 – 15:30 – 16:15 – 18:15 – 19:00 – 20:15 – 21:00 – 21:45

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Ata Demirer, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2018 (121 dk)
Vizyon Tarihi: 1 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Yılmaz Erdoğan
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Organize İşler: Sazan Sarmalı Filminin Özeti
Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. Asım Noyan yıllarca söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır.

Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan’a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Sir-Ayet

SEANSLAR: 11:00 – 14:45 – 17:45 – 19:45 – 21:45

Yönetmen: Onur Aldoğan
Oyuncular: Demet Oran, Aydan Akboğa, Sinan Taşkan, Gizem Terzi, Ali Burak Küçük
Tür: Korku
Yapım Yılı: 2018 (92 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Şubat 2019 Cuma

Senaryo: Onur Aldoğan
Yapımcı Firma: Enis Özkan Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Sir-Ayet Filminin Özeti
Hicran’ın hayatı, eşinin ölümünün ardından alt üst olur. Kocasını kaybetmesinin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen kendisini bir türlü toparlayamaz. Kocasının yokluğunu kabullenemeyen Hicran’ın bu süreçteki en büyük destekçisi kızı Gizem’dir. Geçirdiği zor günlerin üstesinden gelemeyen Hicran, kızının tavsiye üzerine psikoloğa gitmeye başlar. Ancak ilaçlarını düzenli kullanmadığı için bir verim alamaz. Farklı bir yere gitmenin kendisini daha iyi hissettireceğini düşünen Hicran, İstanbul dışındaki evlerinde yaşamaya başlar. Gizem, okuluna devam ettiği için annesini tek bırakmak zorunda kalır. Genç kız, okulda olduğu sırada komşularından aldığı bir telefon ile şok geçirir. Gizem, okuldan üç arkadaşı ile birlikte apar topar annesinin yanına gider. Gördükleri karşısında şaşkına dönen gençleri korku dolu anlar beklemektedir.

Korku türündeki filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Onur Aldoğan üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Demet Oran, Aydan Akboğa, Sinan Taşkan, Gizem Terzi, Ali Burak Küçük, İlayda Özenses gibi isimler yer alıyor.

Can Dostlar

SEANSLAR: 11:00 – 13:15 – 15:30

Yönetmen: Tuğçe Soysop
Oyuncular: Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2019 (103 dk)
Vizyon Tarihi: 18 Ocak 2019 Cuma

Senaryo: Murat Kepez, Uğur Güvercin
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe

Can Dostlar Filminin Özeti
Can Dostlar filmi, parklarını Kötü Kazım’ın elinden almak için bir araya gelen mahalleli bir grup çocuğun hikâyesini anlatıyor.

Sürekli telefonlarıyla oynayan çocuklar artık sokakta oynamayı unutmuş gibidirler. Mahalleye yeni gelenlerin de ısrarıyla, çocuklar bu gidişata son vermek için yeniden parkta oynamaya karar verir. Ama bir sorun vardır: Parkın bitişiğindeki evde oturan Kötü Kazım. Parka gelen herkesi korkutan Kötü Kazım’ın kimsenin bilmediği sırrı nedir? Çocuklar bir olup parkı Kazım’dan geri alabilecek midir?

Filmin yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop oturuyor. Senaryo ekibinde Murat Kepez, Uğur Güvercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin’in yer aldığı filmin kadrosunda Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık, Zeynep Ilgın Çelik gibi isimler bulunuyor. Tuğçe Soysop ekibin diğer filmi olan ‘Bizim Köyün Şarkısı’ filminin de yönetmenliğini üstlenmişti.