Vizyondaki Filmler

John Wick 3: Parabellum

SEANSLAR: 2D Altyazılı – 16:15 – 19:00 – 21:45 / 2D Dublajlı – 11:00 – 12:45 – 13:30 – 15:15 – 17:45 – 20:15

Yönetmen: Chad Stahelski
Oyuncular: Keanu Reeves, Ian McShane, Halle Berry, Laurence Fishburne, Robin Lord Taylor
Tür: Aksiyon, Polisiye, Gerilim
Yapım Yılı: 2019 (130 dk)
Vizyon Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe

Senaryo: Derek Kolstad
Yapımcı Firma: Lionsgate
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: John Wick: Chapter 3
Dağıtıcı Firma: Chantier Films

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Filminin Özeti
John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

UglyDolls

SEANSLAR: 2D Dublajlı / 12:00 – 14:00 – 16:00 – 18:00 – 20:00

Yönetmen: Kelly Asbury
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Müzikal
Yapım Yılı: 2019 (87 dk)
Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2019 Cuma

Senaryo: Erica Rivinoja, David Horvath
Seslendirme: Emma Roberts, Nick Jonas, Janelle Monáe, Gabriel Iglesias, Kelly Clarkson
Yapımcı Firma: STX Entertainment
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Dağıtıcı Firma: Pinema

UglyDolls Filminin Özeti
Uglyville kasabası garipliklerin sevildiği, farklılıkların kutlandığı bir kasabadır. Orada yaşayan özgür ruhlu Moxy ve onun UglyDolls dostlarının günleri koşuşturma ve neşe içerisinde geçer. Moxy, kasabadaki hayatından ne kadar mutlu olsa da Uglyville’de yer alan dağın diğer tarafında ne olduğunu merak eder. En yakın arkadaşlarından oluşan bir grup kuran Moxy, diğer tarafta ne olduğunu öğrenmek için yola koyulur. Ekip, dağın diğer tarafına vardıklarında ise bambaşka bir dünya keşfeder. Karşılarındaki şehir Moxy ve arkadaşlarının büyülenmesine neden olur. Fakat burası onların pek de düşledikleri gibi değildir. Daha geleneksel oyuncakların eğitim gördüğü ve mezun olmalarının ardından gerçek dünyaya giderek kendilerini sevecek bir çocuk aramaya başladığı bu şehri ‘mükemmel oyuncak’ Lou yönetmektedir. Ekip burada farklı olmanın getirileriyle yüzleşirken bir yandan da sevilme isteklerinin gerçekleşmesi için mücadele etmek zorunda kalacaktır. Nihayetinde, harika olmak için mükemmel olmanız değil kendiniz olmanız gereklidir!

Kelly Asbury’nin yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon türündeki filmin orijinal seslendirme kadrosunda Kelly Clarkson, Emma Roberts, Janelle Monáe, Nick Jonas, Blake Shelton gibi isimler yer alıyor.

Kim Daha Mutlu

SEANSLAR: 12:30 – 14:45 – 17:00 – 19:15 – 21:30

Yönetmen: Hakan Haksun
Oyuncular: Serenay Aktaş, Ecem Özkaya, Emre Kıvılcım, Ümit Erdim, Hasan Denizyaran
Tür: Komedi, Romantik, Aile
Yapım Yılı: 2019 (95 dk)
Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2019 Cuma

Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Kim Daha Mutlu Filminin Özeti
Herkes mutlu olmak ister. Ama tarifini bilmez. Başka hayatlarda, internetteki “öykü”lerde mutluluğu arar durur. Mutluluğun evlilikte olduğuna inanan Bilge, az sonra nikah masasına oturacak kuzeni Şükran’a gıpta etmektedir. Şükran ise sahip olduklarının değil onda olmayanların sıkıntısını yaşamaktadır. Her ikisinin gözünde mükemmel bir evliliğe ve aileye sahip Aylin’in ise bambaşka bir derdi vardır. “Kim Daha Mutlu” bir düğün ve sonrasında yaşananlarla iç içe geçen hayatların komik, romantik ve bir o kadar da eğlenceli hikayesi.

Lanetli Kapı “Paranormal Orman”

SEANSLAR: 2D Dublajlı – 11:45 – 13:45 – 15:45 – 17:45 / 2D Altyazılı – 19:45 – 21:45

Yönetmen: Billy Chase Goforth
Oyuncular: John-Michael Fisher, Katherine Forbes, Levi Hudson, CJ Jones, Carter Moore
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2019 (91 dk)
Vizyon Tarihi: 17 Mayıs 2019 Cuma

Senaryo: Billy Chase Goforth
Yapımcı Firma: Rockhill Studios
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Door in the Woods
Dağıtıcı Firma: MC Film
Maliyet: 175 Bin Dolar

Lanetli Kapı ‘Paranormal Orman’ Filminin Özeti
Küçük bir kasabada yaşayan ailenin hayatı, bir gün ormana yaptıkları bir gezi sırasında gizemli bir kapı bulmaları ile bambaşka bir hal alır. Kapıyı bulmalarından sonra hayatları kötüye gitmeye başlayan aile, bu gizemli kapının sırrını öğrenmeye karar verir. Keşfettikleri şey, sadece artık kullanılmayan bir kapı mı, yoksa kimsenin öğrenmek istemeyeceği karanlık bir gerçeğe açılan bir kapı mıdır?

Pokemon: Dedektif Pikachu

SEANSLAR: 3D Dublajlı / 11:15 – 13:30 – 15:45 – 18:00 – 20:15

Yönetmen: Rob Letterman
Oyuncular: Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Bill Nighy, Suki Waterhouse
Tür: Macera, Aksiyon
Yapım Yılı: 2019 (105 dk)
Vizyon Tarihi: 10 Mayıs 2019 Cuma

Senaryo: Rob Letterman, Nicole Perlman
Yapımcı Firma: Legendary Entertainment
Yapım Ülkesi: ABD, Japonya
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Pokémon Detective Pikachu
Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey

Pokémon Dedektif Pikachu Filminin Özeti
Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.

Ryan Reynolds’ın sevimli Pokémon Pikachu’ya sesiyle hayat verdiği fantastik animasyon macerasının yönetmen koltuğunda “Köpekbalığı Hikayesi”, “Canavarlar Yaratıklara Karşı” ve “Goosebumps: Canavarlar Firarda” filmleriyle tanınan Rob Letterman oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan tanıdığımız Justice Smith, “Big Little Lies” dizisinden Kathryn Newton, Oscar adaylığı bulunan Ken Watanabe gibi isimler yer alıyor.

Sihirli Oyuncaklar

SEANSLAR: 2D Dublajlı / 11:45 – 13:45 – 15:45

Yönetmen:  Gary Wang
Tür: Animasyon
Yapım Yılı: 2017 (98 dk)
Vizyon Tarihi: 10 Mayıs 2019 Cuma

Senaryo: Gary Wang
Seslendirme: Guanlin Ji, Shi Lei, Yuan Zeyu
Yapımcı Firma: Light Chaser Animation Studios
Yapım Ülkesi: Çin
Orijinal Dil: Çince
Orijinal Adı: Toys & Pets
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Maliyet: 12 Milyon Dolar

Sihirli Oyuncaklar Filminin Özeti
Küçük bir oyuncak olan Nathan, su ile temas edince rengi değişen sihirli oyuncaklardan biridir. Ancak, Nathan oyuncak ustası tarafından yapılsa da, bilinmeyen bir nedenden dolayı su ile temas edince renk değiştiremez. Neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışan Nathan, bu sırada küçük bir robot olan Timebot ile tanışır. Yeni arkadaşı ile birlikte, neden renk değiştiremediğini araştırmaya karar veren Nathan, macera dolu bir yolculuğa koyulur. Nasıl renk değiştirebileceğini öğrenmek için, yol oyunca karşısına çıkan oyuncak ve evcil hayvanlardan yardım alan Nathan, kendisini bilmediği bir dünyanın içerisinde bulur.

Avengers: Endgame

SEANSLAR: 3D Altyazılı – 18:15 – 21:45 / 3D Dublajlı – 11:15 – 14:45

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Oyuncular: Brie Larson, Evangeline Lilly, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Yapım Yılı: 2019 (182 dk)
Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe

Senaryo: Christopher Markus, Stephen McFeely
Yapımcı Firma: Marvel Studios
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Avengers: Endgame Filminin Özeti
‘Avengers Infinity War’un ardından Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi’nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos’un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.