Vizyondaki Filmler

Söz Vermiştin

SEANSLAR: 2D Dublajlı / 11:15 – 13:45 – 16:15 – 18:45 – 21:15

Yönetmen: Baran Seyhan
Oyuncular: Emre Karayel, Aslı Tandoğan, Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Mazlum Çimen
Tür: Drama, Romantik
Yapım Yılı: 2019 (110 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma

Senaryo: Baran Seyhan
Yapımcı Firma: Sarmaşık Sanatlar
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Söz Vermiştin Filminin Özeti
Müzik yapımcısı Nesim, okul yıllarından tanıdığı Lilyan’la, yeni keşfetmeye başladığı sosyal medyada karşılaşır. Beklenmeyen bu karşılaşma kısa zamanda büyük bir aşka dönüşür. Hızla gelişen Lilyan ve Nesim’in tutkulu aşkı, hayatın gerçekleriyle dolu sürprizlere gebedir.

Baran Seyhan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Söz Vermiştin’ filminin oyuncu kadrosunda Emre Karayel, Aslı Tandoğan, Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Mazlum Çimen gibi isimler yer alıyor.

Asfaltın Kralları (Ford v. Ferrari)

SEANSLAR: 2D Altyazılı / 12:00 – 15:00 – 18:00 – 21:00

Yönetmen: James Mangold
Oyuncular: Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Noah Jupe
Tür: Aksiyon, Biyografi, Drama
Yapım Yılı: 2019 (152 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma

Senaryo: A.J. Baime, James Mangold
Yapımcı Firma: Chernin Entertainment
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Ford v. Ferrari
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Asfaltın Kralları Filminin Özeti
“Asfaltın Kralları” 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur.

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

SEANSLAR: 2D Dublajlı / 12:15 – 14:15 – 16:15 – 18:15 – 20:15

Yönetmen: Ding Liang
Tür: Animasyon, Macera, Fantastik
Yapım Yılı: 2019 (90 dk)
Vizyon Tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma

Seslendirme: Chris Boike, Joseph S. Lambert, Siobhan Lumsden, Nichalia Schwartz
Yapımcı Firma: Fantawild Productions
Yapım Ülkesi: Çin
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Boonie Bears: Blast Into The Past

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk Filminin Özeti
Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, ilkel çağlara yolculuk yapan Briar ve Bramble kardeşler ile arkadaşları Vick’in maceralarını konu ediyor. Tarih öncesi dönemi keşfetmek için uzay-zaman sürekliliğindeki bir boşluktan yararlan ekip, kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulur. Önlerine çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışan Briar, Bramble ve Vick, geçmişte sıkışıp kalmadan günümüze dönmeye çalışır. Ekip, bu süreçte yaban domuzları, dev kaplumbağalar ve sevimli pandalar gibi tehlikeli ve egzotik hayvana rastlar. Briar, Bramble ve Vick, geçmişten kurtulup, geri dönmenin yolunu bulabilecek midir?

Leon Ding’in yönetmenliğini yaptığı animasyon filminin orijinal seslendirmelerinde Chris Boike, Joseph S. Lambert, Siobhan Lumsden ve Nichalia Schwartz yer alıyorlar.

Recep İvedik 6

SEANSLAR: 2D Dublajlı / 11:30 – 12:30 – 13:30 – 14:00 – 15:00 – 16:00 – 16:30 – 17:30 – 18:30 – 19:00 – 20:00 – 21:00 – 21:30 – 22:30

Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan, Furkan Bayraktar, Ayhan Taş
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2019 (120 dk)
Vizyon Tarihi: 8 Kasım 2019 Cuma

Senaryo: Togan Gökbakar, Şahan Gökbakar
Yapımcı Firma: Çamaşırhane
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Recep İvedik 6 Filminin Özeti
Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Recep İvedik serisinin altıncısının yönetmenliğinde ve yapımcılığında yine Togan Gökbakar’ın ve senaryosunda Şahan Gökbakar’ın imzası var. Başrollerde ise Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan ve Furkan Bayraktar yer alıyor.

Cinayet Süsü

SEANSLAR: 2D Dublajlı /11:45 – 14:15 – 16:45 – 19:15 – 21:45

Oyuncular: Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit Çakmak, Mehmet Özgür
Tür: Polisiye, Komedi
Yapım Yılı: 2019 (110 dk)
Vizyon Tarihi: 25 Ekim 2019 Cuma

Senaryo: Ali Atay, Aziz Kedi
Yapımcı Firma: TAFF Pictures
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Cinayet Süsü Filminin Özeti
Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda filmin kadrosunda Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit ve Mert Denizmen gibi isimler yer alıyor. Polisiye komedi türündeki filmin senaryosunu ise Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi birlikte kaleme alıyor.

Cinayet Süsü, birbirinden renkli karakterlerle dolu cinayet büro ekibinin çözüme kavuşturmaya çalıştığı olayları odağına alıyor. Cinayet büro ekibinin karşısına ülkenin gündemine oturan gizemli ve alışılmadık bir vak’anın çıkması üzerine yaşananları izleyeceğiz. Ancak ekip, bu gizemli cinayeti olabilecek en kötü yöntemlerle çözmeye çalışıyor. Bu yanlış yöntemlerin üstüne ardı ardına gelen cinayetler ise işlerini hiç de kolaylaştırmıyor. Ekip içinde filizlenen aşk ve suçlunun asla yakalanamaması üzerine herkes cinnetin eşiğine gelecektir.

7. Koğuştaki Mucize

SEANSLAR:2D Dublajlı / 11:00 – 13:30 – 16:15 – 19:00 – 21:45

Yönetmen: Mehmet Ada  Öztekin
Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2019 (133 dk)
Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma

Senaryo: Kubilay Tat
Yapımcı Firma: Lanistar Medya
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

7. Koğuştaki Mucize Filminin Özeti
Yedinci Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo’nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

Kral Şakir ‘Korsanlar Diyarı’

Seanslar:2D Dublajlı / 11:30

Yönetmen: H. Can Dizdaroğlu, Berk Tokay
Tür: Animasyon, Macera
Yapım Yılı: 2019 (93 dk)
Vizyon Tarihi: 4 Ekim 2019 Cuma

Senaryo: H. Can Dizdaroğlu
Seslendirme:Atilla Şendil, Levent Ünsal, Mustafa Oral, Didem Atlıhan, Sema Kahriman
Yapımcı Firma: BKM
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe

Kral Şakir ‘Korsanlar Diyarı’ Filminin Özeti

Şakir ve ailesinin yaşadığı şehir, okyanusun en derin yerinden çıkan, tarih öncesine ait dev bir yaratık yüzünden büyük bir tehlike altındadır. Yaratığı durdurabilecek tek şey ise, altın bir savaş topudur. Yaratık şehre ulaşmadan önce onu etkisiz hale getirmek isteyen Şakir ve ailesi, savaş topunu bulmak için yola koyulur. Ancak yolda işler pek de planlandığı gibi gitmeyince, Şakir ve ailesi kendilerini Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içinde bulur. Bu gizemli bölge, daha önce onların görmediği bir evrene aittir. Korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrene adım atan Şakir ve ailesi, karşılarına çıkan engelleri aşıp, tarih öncesine ait dev yaratığı durdurabilmek için altın savaş topunu bulmayı başarabilecek midir?