GND Yönetim ve Tic. A.Ş tarafından 28 Mayıs 2011 tarihinde açılan Margi Outlet AVM,farklı tarzı ve açık konsepti ile Edirne’nin yanı sıra Tekirdağ, Kırklareli ve sınır komşuları Yunanistan, Bulgaristan için büyük bir cazibe merkezi olmuştur.
Toplam 30.000 m2 üzerine kurulan Margi Outlet AVM Trakya’nın en büyük açık Outlet Alışveriş merkezidir. Margi Outlet AVM’de,49 önemli marka içerisinde,8 cafe restorant,3D dijital kalitesinde 9 salonlu 1.041 kişi kapasiteli engellilere uygun sineması ile hizmet vermektedir.
Margi Outlet AVM’de her bütçeye ve zevke uygun L.C Waikiki,Kiğılı, U.S Polo, Deichmann,Derimod,MudoCity,PierreCardin,Collins,MaviJeans,Teknosa,Watsons, English Home,CineGold ve Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalar bulunmaktadır.Hazır giyimden elektronik eşyaya ev dekorasyonundan aksesuara bir çok alanda aradığınızı bulurken;diğer yandan da eşsiz lezzetler sunan cafe-restorantları,sineması,çocuk oyun alanı ile size ve misafirlerinize güzel,eğlenceli zaman geçirme imkanı sunmaktadır.
Açıldığı tarihten itibaren Trakya’nın ve Balkanların cazibe ve çekim merkezi haline gelen Margi Outlet AVM ,yanında bulunan 5 yıldızlı Margi Hotel ile birlikte Edirne’nin modern ve yeni yüzü olmuştur.
Yıllık 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan Margi Outlet AVM, bu sayıya; tüm özel gün ve bayramlarda yapmış olduğu etkinlikler-organizasyonlar, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde ulaşmıştır.
Kolay ulaşılabilir konumu,zengin marka karması,cazip fiyat avantajı,bol ürün çeşitliliği,ferah ve açık konsepti ile sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Margi Outlet AVM bölgenin yaşam ve alışveriş merkezi hatta buluşma noktası haline gelmiştir.
Margi Outlet AVM ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek,bünyesinde Bebek Bakım Odası,Bay-Bayan Mescit ,Engelli ve Yaşlılar İçin Tekerlekli Sandalye ,Engelli Tuvaletleri,Ücretsiz Otoparkları ve Ücretsiz İnternet hizmeti ile sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arası 365 gün açıktır.

      GND Yönetim ve Tic.A.Ş. bu topraklardan doğan yerli sermayedir.Yapmış olduğu AVM ve Beş Yıldızlı Hotel yatırımlarıyla Edirne turizmine ciddi destek vermiş , 500 kişiye istihdam imkanı sağlayarak bacasız sanayi misyonunu üstlenmiştir.
Yatırımlarımız ziyaretçilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda ; çok kısa bir süre içerisinde uygulamaya geçeceğimiz 100.000 metrekarelik bir kapalı AVM projesiyle devam edecektir.Bu genişleme projesi ile birlikte toplam 1.000 kişiye istihdam imkanı sağlanacak , şehir ekonomisine de ciddi destek olunacaktır.